تبلیغات
© Download - Easy File & Folder Protector v4.82 نرم افزاری کم حجم وکاربردی برای محافظت ومخفی سازی فایلها وفولدره

© Download
ProPc, The Best Website For Download © Any Program
Iran Time: +3:30 GMT . . . . . . . . کد بنر وبلاگ. در صورت تمایل به تبادل بنر، بنر سایت را در سایت خود قرار داده و به من خبر دهید.
Translate To Other Languages

این برنامه برای محافظت از فایلها و پوشه ها طراحی شده . با این نرم افزار میتونید ا زدسترسی دیگران به فایلها و پوشه های خودتون جلوگیری کرده و یا اونها رو از دید و جستجوی دیگران پنهان کنید . شما میتونید ، دسترسی دیگر کاربران به فایلها و پوشه های خودتون را  بر طبق یک برنامه ی زمان بندی از پیش تعیین شده ، محدود کنید . یعنی هر کاربر کامپیوتر میتونه ، در وقت تعیین شده  برای اون، به یه سری از فایلها دسترسی داشته باشه و با اون کار کنه . این برنامه هیچ تغییری در فایلها و پوشه های شما ایجاد نمیکنه و در محافظت از فایلها ، از قابلیت VXP استفاده می کنه . این قابلیت باعث میشه ، که بر خلاف سایر نرم افزارهائی از این دست ، اطلاعات شما هرگز آسیب نبینه و از بین نره . این نرم افزار با تکنولوژی بالائی که داره ، باعث میشه که شما بتونین از فایلها و پوشه های سیستم خودتون ، مثلا فایلهای ویندوز ، رجیستری و فایلهای موقتی Ram ، محافظت کنید . نا گفته نمونه که کار کردن با این برنامه بسیار آسونه .

پسورد: propc.mihanblog.com
دانلود با حجم 800 KB

● دانلود کلیه فایل ها کاملاً رایگان بوده و قیمت های درج شده صرفاً به منظور آگاهی می باشد.

● پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.

● فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار WinZip و یا مشابه آن استفاده کنید.

●به کلمه رمز مندرج شده جهت بازگشایی توجه فرمایید , به کوچک یا بزرگ تمامی حروف آن توجه کرده و تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy/Paste  آن بپرهیزید.More Information

Division: امنیتی / Security،  کاربردی / Practical، 
Write At 1388/04/13 By A.R.B.N
About Weblog

به وبلاگ Professional PC خوش آمدید.
با آرزوی لحظاتی خوش برای شما در وبلاگ به اطلاع میرسانم ، در صورتی كه برنامه ای را مد نظر داشتید و در وبلاگ پیدا نكردید اسم آن برنامه را در آخرین پست وبلاگ در Home Page ، قسمت نظرات بگذارید تا در اولین فرصت ممكن آن برنامه در اختیار شما قرار گیرد.
با تشكر مدیر وبلاگ
Professional Personal Computer
(Pro PC)
A.R.B.N
...........................................
E-Mail
Contact With Manager
RSS
ATOM

Profile Visitor Map - Click to view visits